Propozycje modowe duetuMMC (Ilona Majer i Rafał Michalak) cechuje własny, charakterystyczny styl, nonszalanckiego i ekskluzywnego minimalizmu. Projektanci śmiało sięgają po obszerne, oversize’owe formy i łączą nietypowe materiały i interesujące faktury. Tych nie zabrakło i tym razem. Pokaz MMC jak zwykle zachwycił nie tylko innych projektantów, lecz także przybyłych na wydarzenie celebrytów. Kto się na nim pojawił?

ZOBACZ: MISS POLONIA 2017 – plebiscyt GALA.pl

Na czwartkowym pokazie duetu MMC nie mogło brakowało gwiazd, które nie tylko pojawiają się na ich prezentacjach, ale też chętnie noszą projekty duetu na co dzień. Na pokazie pojawili się m.in. Natalia Siwiec, Aneta Kręglicka, Joanna Horodyńska, Laura Samojłowicz, Lidia Kopania, Marcelina Zawadzka, Jessica Ziółek, Basia Pasek, Katarzyna Warnke, Monika Miller, Jessica Mercedes, Edyta Herbuś, Dominika Gawęda, Ada Fijał i Katarzyna Sokołowska, która była jednocześnie reżyserem pokazu.

Która z gwiazd wyglądała najlepiej? Kto tym razem zadał szyku na pokazie MMC? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)