Sabrina Pilewiczto polska projektantka, która zasłynęła, ubierając Edytę Herbuś, Aleksandrę Kwaśniewską i Rozalię Mancewicz. Pilewicz jest najlepiej znana z klasycznych skórzanych torebek, które chętnie noszą gwiazdy i blogerki (w tym Maffashion i Macademian Girl). Przypomnijmy jednak, że tworzy też ubrania. To właśnie suknię ślubną projektu Sabriny Pilewicz miała na sobie Ola Kwaśniewska w dniu ślubu z Kubą Badachem.

W piątek po południu Sabrina Pilewicz zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy i dziennikarzy do swojego butiku na prezentację nowości. Pokazała nowe efektowne modele torebek z kolekcji Viva La Vita. Jak czytamy w informacji prasowej, Sabrina Pilewicz po raz kolejny zabiera nas w podróż do malowniczej Italii, tym razem do górzystej krainy Piemontu. To właśnie tam usytuowane są dwie miejscowości, na których cześć powstały wyjątkowe modele toreb – ALBA oraz PESSIONE.

Nowa kolekcja Pilewicz powstała w hołdzie dla otaczającej nas codzienności, celebrowania prostych rytuałów, jednym słowem – życia . W najnowszych projektach Sabrina bierze na warsztat wspomnienia dawnych lat, poszukując inspiracji, zagląda do garderoby naszych mam i babć, czego efektem jest wyrafinowana i bogata w kunszt symbioza pomiędzy stylem retro a  duchem obecnych czasów. Tradycja, więzi, dziedzictwo – to elementy scalające przeszłość z teraźniejszością, które nie pozwalają o sobie zapomnieć,
a o które należy niezwykle troskliwie dbać.

Twarzą nowej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz została aktorka Weronika Książkiewicz, występująca obecnie w serialu TVN "Na Noże". Na prezentacji kolekcji Viva La Vita pojawiły się natomiast modelki Rozalia Mancewicz i Kamila Szczawińska, a także niedawno wybrana Miss Polonia 2016 - Izabella Krzan, czy Maffashion, Lara Gessler, Dorota Wróblewska, Anna Kalczyńska, Kasia Glinka i oczywiście Weronika Książkiewicz.

Zobaczcie zdjęcia z premiery nowej kolekcji Sabriny Pilewicz w naszej GALERII