Kilka dni temu w hotelu Sofitel odbył się pokaz Sweet sensation - Słodkie uczucie, organizowany przez Farouk Systems Polska. Podczas imprezy zaprezentowano najnowsze trendy w stylizacjach fryzur. Oczywiście na pokazie nie mogło zabraknąć gwiazd, wśród których można było zobaczyć ciężarną Dorotę Czaję, Magdalenę Górską czy Lidię Kopanię.

Dorota Czaja wyglądała niezwykle promiennie. I mimo że jest już w 6. miesiącu ciąży, to zupełnie tego po niej nie widać! Dorota zawsze wybiera takie kreacje, które sprytnie ukrywają jej rosnący brzuszek, a podkreślają zgrabne i szczupłe nogi. Tym razem miała na sobie obcisłe ciemnoszare spodnie, jasną bluzkę i kremową ramoneskę.

Z kolei Gabriela Oberbek postawiła na prostą ciemną sukienkę. W podobnym stylu ubrała się Izabela Zwierzyńska. W jej stylizacji najbardziej rzucała się w oczy ogromna beżowo-brązowa torba z wieloma kieszeniami.

Natomiast Magdalena Górska wybrała chabrową przezroczystą bluzkę, pod którą było widać czarny biustonosz. Do tego dobrała białą spódniczkę mini i perłowe czółenka.

Swoją stylizacją zaskoczyła Lidia Kopania, która ostatnio chętnie odsłaniała swoje ciało. Tym razem postawiła na casualową stylizację. Miała na sobie białą bluzkę z rysunkiem oraz czarną skórzaną ramoneskę.