Wczoraj wieczorem w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera nowej polskiej komedii romantycznej pt. „Porady na zdrady”. Twórcy zapewniają, że, w przeciwieństwie do większości tego typu rodzimych produkcji, tym razem będzie ciekawie i śmiesznie. Oby! Do tego, że na komedię faktycznie warto pójść do kina, przekonywali członkowie obsady, którzy w komplecie stawili się na premierze filmu. Wśród nich nie zabrakło też prawdziwego przystojniaka!

ZOBACZ: ANNA DERESZOWSKA, MIKOŁAJ ROZNERSKI I MAGDALENA LAMPARSKA w nowej polskiej komedii „Porady na zdrady”

Na ściance pozowali odtwórcy głównych ról: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Weronika Rosati i Mikołaj Roznerski.

Do kina przybyli także ci, którzy byli ciekawi efektów ich pracy. Produkcję jeszcze przed wejściem do kin postanowili zobaczyć m.in. Anna Wendzikowska, Karolina Szostak, Ania Dąbrowska, Monika Mariotti, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Anna Oberc, Adrian Mielnik, Anna Lucińska, Marta Chodorowska, Marek Włodarczyk oraz pogodynka TVN - Anna Dec.

Nasza uwagę tego wieczoru przyciągał jednak głównie Mikołaj Roznerski, który nie tylko wystąpił w filmie, lecz także zrobił piorunujące wrażenie na ściance, na której po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko jednym z najprzystojniejszych, ale i najlepiej ubranych polskich aktorów.

Zgadzacie się z nami?

POLECAMY TAKŻE: „TANIEC Z GWIAZDAMI" Mamy zdjęcia wszystkich par 7. edycji show!

Koto jeszcze wczorajszego wieczoru zachwycił na czerwonej ściance? Magda Lamparska w długiej, szarej suki czy Anna Dereszowska, która wybrała dla siebie wielokolorowy płaszcz od Bizuu?

Zobaczcie zwiastun filmu. Wybierzecie się na niego do kina?