We wtorek, 12 lutego, odbyła się premiera filmu "Tajemnica Westerplatte". Wydarzenie to przyciągnęło całą plejadę gwiazd i co ciekawe, wiele z nich przyszło ze swoimi drugimi połówkami. Na czerwonym dywanie można było podziwiać Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka, Michała Żebrowskiego z żoną Aleksandrą i Kubę Wesołowskiego z narzeczoną Agnieszką Szczurek.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk już dawno nie pokazywali się razem na salonach. Ostatnio można było ich zobaczyć na 20-leciu telewizji Polsat. W międzyczasie Agnieszka dzielnie walczyła z plotkami o kryzysie w związku, dementując je na swoim profilu na Facebooku. Tym razem niepotrzebne były żadne słowa, by stwierdzić, że związek Agnieszki i Mikołaja ma się świetnie. Para trzymała się za ręce i czule spoglądała sobie w oczy. Oboje postawili również na casualowe stylizacje utrzymane w podobnej kolorystyce - szarości i czerni. Agnieszka przyciągała również wzrok wszystkich dodatkowym elementem swojej stylizacji - dużymi okularami "kujonkami".

Na premierze zjawił się również Michał Żebrowski ze swoją piękną żoną Aleksandrą Adamczyk. Aktor jak zawsze wybrał elegancki garnitur, natomiast jego wybranka miała na sobie czarną luźną sukienkę i elegancki długi sweter.

Na czerwonym dywanie można było zobaczyć także Kubę Wesołowskiego z narzeczoną Agnieszką Szczurek. Wygląda na to, że ukochana aktora polubiła bywanie na salonach i do tego doskonale wie, w co się ubrać, by zachwycać i przyciągać wzrok. Agnieszka miała na sobie elegancką czarną sukienkę, odkrywającą ramiona i dekolt, z asymetryczną białą baskinką.

Na premierze pojawił się także Kazimierz Mazur ze swoją żoną Ewą. Para bardzo rzadko pokazuje się na salonach. Oboje byli bardzo elegancko ubrani. Aktor miał na sobie granatowy garnitur z muszką, a jego żona postawiła na białą prostą sukienkę.