W poniedziałek, 3 grudnia, w Warszawie odbyła się premiera nowego zapachu duetu Bohoboco "No 1". Od jakiegoś czasu projektanci Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek tworzą nie tylko kreacje uwielbiane przez gwiazdy, ale także zapachy. Nic więc dziwnego, że na premierze ich nowych perfum pojawiła się cała plejada aktorek i celebrytek.

Największą gwiazdą wieczoru była Marta Żmuda Trzebiatowska, która jest twarzą zapachu Bohoboco. Aktorka miała na sobie dopasowaną białą rozkloszowaną sukienkę, w której wyglądała bardzo dziewczęco. Do tego mocny makijaż i błyszczące duże kolczyki sprawiły, że jej wizerunek nabrał pazura. Trzeba przyznać, że Marta olśniewała urodą!

Na premierze zjawiła się także Aleksandra Kisio, która postawiła na casualowy styl - miała na sobie dżinsy, szarą tunikę i jasny płaszcz. Z kolei Anna Samusionek wybrała klasyczną i zawsze modną czerń od stóp do głów.

Tego wieczoru można było zobaczyć także Agatę Nizińską, która miała na sobie asymetryczną czarną bluzkę oraz spodnie we wzór węża. Do tego dobrała błyszczącą srebrną bransoletkę z kolcami. W takim wydaniu nie widzieliśmy jeszcze Agaty, która zazwyczaj stawiała na eleganckie sukienki!

Na imprezie pojawiła się równieżAleksandra Mikołajczyk, która miała na sobie elegancką granatową sukienkę, do której dobrała błyszczącą torebkę-kuferek.