"KRUK. Szepty słychać po zmroku" to nowy polski serial, jaki już wkrótce będzie można oglądać w CANAL+. Po sukcesie "Belfra" CANAL+ przygotował kolejny mocny thriller w odcinkach z rewelacyjną obsadą i świetnym, trzymającym w napięciu do ostatniego momentu scenariuszem. W roli głównej zobaczymy Michała Żurawskiego, który wcielił się w Adama Kruka, policjanta z nierozliczoną przeszłością. Akcja serialu będzie się działa na Podlasiu, nieco mrocznym i niedostępnym, może nawet demonicznym, a przez to intrygującym. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, twórca słynnego filmu "Jestem mordercą", a scenarzystą Jakub Korolczuk. Żurawskiemu partnerują m.in. Cezary Łukaszewicz, Anna Nehrebecka, Jerzy Schejbal, Marcin Bosak czy Katarzyna Wajda. Drugim głównym bohaterem serialu jest przyroda, która nadaje mu wyjątkową, tajemniczą aurę. "KRUK" zadebiutuje w CANAL+ już 18 marca, o godz. 21:30. A w niedzielę, 4 marca, w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się galowa premiera serialu z udziałem jego bohaterów i twórców. Zobacz gwiazdy serialu "KRUK. Szepty słychać po zmroku" w naszej GALERII.

Michał Żurawski pojawił się na premierze nowego serialu z żoną, Romą Gąsiorowską, również aktorką. Nie zabrakło także Anny Dereszowskiej, Magdy Schejbal, Patryka Piniewskiego, Sylwii Juszczak czy Urszuli Dębskiej.

"KRUK. Szepty słychać po zmroku" - o czym jest nowy serial CANAL+

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk (w tej roli Michał Żurawski), inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego, zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości. Przeczytaj WIĘCEJ>>

Pełną obsadę, informację o twórcach, fabule i emisji serialu znajdziecie na oficjalnej stronie serialu

Zobaczcie naszą relację WIDEO z tego wydarzenia: