Nie jest tajemnicą, że gwiazdy kochają buty. Nic zatem dziwnego, że tak chętnie pojawiają się na imprezach, na których pokazywane są nowe modele - szczególnie wtedy, kiedy zaprojektowały je inne gwiazdy lub uznane polskie marki. Za nami prezentacja nowej kolekcji marki Badura na sezon wiosna/lato 2017. Twarzą marki jest Aneta Kręglicka, której oczywiście nie mogło zabraknąć na wydarzeniu. Kto jeszcze się pojawił?

ZOBACZ: BIZUU: POKAZ KOLEKCJI NA WIOSNĘ I LATO 2017 Zobacz wszystkie sylwetki z wybiegu!

Wśród gwiazd, które przyszły podziwiać najnowsze propozycje polskiej marki Badura, były m.in: Kamilla Baar, Olga Kalicka, Karolina Szostak (której nowa figura robi wrażenie!), Sylwia Nowak i Ania Piszczałka.

Aneta Kręglicka, która jest twarzą marki Badura, a jednocześnie projektantką limitowanych kolekcji brandu, miała na sobie długi kaszmirowy płaszcz w kolorze jasnoszarym, a do niego białe botki i czarną skórzaną torbę. Od tej prostej stylizacji biła światowa klasa.

Gwiazdy na prezentacji podziwiały kolejną już w tym sezonie limitowaną kolekcję butów Badura zaprojektowaną we współpracy z polskimi projektantami. Oprócz modeli stworzonych w kooperacji z MMC i La Manią, teraz do sklepów trafią również buty z linii Badura X Bizuu. To już druga współpraca tych marek, a jej efektem są po raz kolejny wyjątkowe modele butów stworzone przez Badurę w oparciu o projekty Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak, tworzących duet Bizuu.

W limitowanej kolekcji Badury, która pojawią się w sprzedaży już wiosną, znalazły się m.in. klapki na grubej, korkowej podeszwie z fantazyjnym splotem z aksamitu, 12-sto centymetrowe szpilki wiązane na kostce i sandałki na grubszym słupku. W kolekcji pojawiły się także klasyczne skórzane trampki ozdobione oryginalnym printemBarbie.

Buty te już można było oglądać na wybiegu podczas wtorkowego pokazu Bizuu>>

POLECAMY TAKŻE: MICHAŁ SZULC pokazał swoją kolekcję na sezon wiosna/lato 2017. Prostota w wersji deluxe