We wtorek w przestrzeni wystawowej przy ulicy Mysiej 3 odbyła się premiera kolekcji Matamorphosis marki Spark Silver Jewelery. Marka zaprezentowała przy tej okazji wachlarz propozycji jubilerskich. Na wydarzeniu, na którym się błyszczało i mieniło, nie mogło zabraknąć gwiazd, które uwielbiają biżuterię – tę na co dzień, jak i tę od święta. Kto zjawił się na prezentacji polskiego brandu?

ZOBACZ: ROBERT PATTINSON po raz kolejny wystąpił w reklamie Dior Homme!

Gośćmi premiery były m.in. Dorota Czaja, Monika Mrozowska, Anna Popek, Lidia Popiel, Ilona Felicjańska, Katarzyna Ankudowicz, Maria Niklińska, Ewa Wojciechowska, Paulina Drażba, blogerka Charlize Mystery, Anna Iberszer, Anna Samusionek, Agnieszka Kawiorska oraz panująca obecnie Miss Polonia - Izabela Krzan. Panie w zdecydowanej większości postawiły na jasne, pastelowe i wiosenne stylizacje, choć nie zabrakło też mocnych, nasyconych kolorów, jak i czerni.

Co przyszło podziwiać paniom tego dnia? Pokazywana kolekcja Matamorphosis marki Spark Silver Jewelery to odpowiedź na marzenia o byciu zauważalną,  docenianą i pewną siebie. Cztery linie eleganckiej i stylowej biżuterii zdobią unikatowe kryształy Swarovski Crystals. Każda z nich odkrywa nowe, wyjątkowe inspiracje i bawi się formą oraz kolorem.

POLECAMY TEŻ: KOLEKCJA ŚLUBNA BIZUU BRIDAL 2017 Oto najmodniejsze suknie ślubne 2017 roku! [ZDJĘCIA]

A który kolor w stylizacjach gwiazd z tego wydarzenia podoba Wam się najbardziej?