Dziś odbyła się prezentacja nowej, wiosennej ramówki TVN. Ta impreza cyklicznie przyciąga największe gwiazdy stacji, a jest ich całkiem sporo! Począwszy od dziennikarzy znanych z porannego Dzień Dobry TVN, bo gwiazdy prowadzące swoje własne programy. Nie zabrakło więc Andrzeja Sołtysika i Anny Kalczyńskiej, a także Piotra Kraśko i Kingi Rusin. Zjawiły się także Magda Mołek oraz Dorota Wellman, wyjątkowo nie w parze z Marcinem Prokopem, gdyż dziennikarz prowadził konferencję. Na ramówce pojawili się także Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek, Hubert Urbański, Rafał Królikowski czy Mateusz Gessler. A co działo się na ramówce?

Dowiedzieliśmy się m.in., że Joanna Krupa (najseksowniej wystylizowana gwiazda wydarzenia) otrzymała swój własny program. Będzie dotyczył zwierząt, a dokładniej psów, w których to modelka jest absolutnie zakochana. Własne show w TTV otrzymała także Dorota Wellman. Wiosną zobaczymy także nową edycję programu Dominiki Kulczyk. Na kanale zadebiutuje też zupełnie nowy serial - Belle Epoque, w którym występują m.in. Magdalena Cielecka, Weronika Rosati i Paweł Małaszyński. Na ramówce zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak, która z pewnością dziś wieczorem będzie obecna na galowej premierze filmu Sztuka Kochania. Nie zabrakło natomiast Małgorzaty Rozenek, która wystapiła w wyszywanej sukience z peleryną marki Balmain. Identyczną ma w swojej garderobie Kim Kardashian.

Jak gwiazdy TVN prezentowały się na konferencji ramówkowej? Kto wyglądał najlepiej? Kto zaskoczył stylizacją? Sprawdźcie w naszej GALERII>>