Róże Gali to jedna z największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez roku. Gala, podczas której spotykają się najważniejsi przedstawiciele szeroko pojętego świata show-biznesu (włączając muzykę, film i teatr), od kilku lat odbywa się w efektownych wnętrzach Ufficio Primo w Warszawie. W tym roku Róże Gali odbędą się w poniedziałek, 21 listopada. Na gości obecnych na gali czekają rozmaite niespodzianki, w tym aż cztery występy muzyczne na żywo! Podczas gali zostaną także wręczone statuetki Róż Gali w kategoriach Film, Muzyka, Książki, Teatr, Media i Online oraz Nagroda Specjalna. Nic dziwnego, że gala cieszy się taką popularnością, a Ufficio Primo wprost pęka od ilości znakomitych gości!

Róże Gali to także idealna okazja, by zaprezentować spektakularną stylizację. Do naszych "weteranek" czerwonego dywanu, które zawsze robią wrażenie na naszej gali, należą na pewno Doda (pamiętacie, jak w 2010 roku odbierała Róże Gali w krótkiej rockowej fryzurze?), Maryla Rodowicz (jej złota korona od Dolce & Gabbana!), Justyna Steczkowska i Margaret (która zawsze zaskakuje swoimi kreacjami).

Rok temu na Różach Gali szczególnie wyróżniły się wspomniane już Doda i Maryla Rodowicz, szyku zadały także Edyta Herbuś i Aneta Kręglicka (gwiazda najnowszego numeru "Gali"). Dwa lata temu nie można było oderwać oczu od pięknej Magdaleny Mielcarz. Z kolei w roku 2012 zachwycała Małgorzata Kożuchowska.

Zobaczcie w naszej GALERII jak gwiazdy wyglądały na Różach Gali w ciągu ostatnich sześciu lat!

A jak będzie w tym roku...?

POLECAMY TAKŻE: Róże Gali - kto otrzymał statuetki w zeszłym roku? Dowiedz się!