W poniedziałek, 4 marca, odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Filmowych Orły 2013. Na imprezie zjawiła się cała plejada gwiazd, wśród których nie zabrakło nominowanych i zwycięzców, czyli Weroniki Rosati, Joanny Kulig czy Agnieszki Grochowskiej.

Weronika Rosati wybrała na ten wieczór odważną kreacę. Miała na sobie sukienkę z przezroczystą górą, spod której widać było czarny biustonosz i z baskinką. Dół jej kreacji był rozkloszowany i ozdobiony modnymi frędzlami oraz piórami. Czy strój gwiazdy nie był zbyt odważny, jak na tak prestiżową galę?

Na znacznie skromniejszą kreację postawiła Joanna Kulig, zwyciężczyni statuetki Orła w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca za film "Sponsoring". Gwiazda miała na sobie sukienkę w odcieniu koloru niebieskiego, który idealnie pasował do jej typu urody.

Na podobny odcień swojej kreacji postawiła Kinga Preis. Aktorka wybrała jednak długą suknię z dekoltem w kształcie łódki.

Na gali można było również zobaczyć Agatę Buzek, która wybrała długą suknię w odcieniu koloru fioletowego. Kreacja Agaty podkreślała jej szczupłą figurę, a sama aktorka wyglądała w niej oszałamiająco i bardzo elegancko! Co ciekawe, jakiś czas temu w identycznej sukni można było zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk.

Z kolei Monika Richardson, która przyszła na galę ze swoim partnerem, Zbigniewem Zamachowskim, wybrała cieniowaną kreację, którą prawdopodobnie połączyła z czarną bluzką. Czy to był dobry pomysł?

Na gali zjawiła się również Anna Dereszowska, która wybrała długą suknię bez ramion z białą górą i niebiesko-granatowym dołem. Aktorka wyglądała olśniewająco, a jej kreacja fantastycznie się układała.

Na rozdaniu nagród zjawił się również Cezary Pazura z żoną Edytą, która wybrała krótką dziewczęcą sukienkę z motywem róż.

Na gali pojawiły się również siostry Bohosiewicz - Sonia i Maja. Sonia wybrała długą i czarną suknię z asymetryczną górą, a Maja miała na sobie długą i błyszczącą srebrną suknię, odsłaniającą jej ramiona. Która z sióstr prezentowała się lepiej?