W poniedziałek, 31 grudnia, w Warszawie odbył się sylwestrowy koncert telewizji Polsat "Sylwestrowa Moc Przebojów". Na scenie wystąpiła cała plejada gwiazd oraz prowadzący imprezy, którymi w tym roku zostali: Agata Młynarska, Kasia Cichopek, Paulina Sykut oraz Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Maciej Dowbor.

Podczas imprezy Ewa Farna przebrała się dwa razy. Gwiazda miała na sobie biało-czarne obcisłe spodnie w paski, czarną błyszczącą bluzkę oraz białą kurtkę z futerkiem. Do tej kreacji dobrała czarne czółenka na bardzo wysokich obcasach. Potem gwiazda założyła małą czarną, do której dobrała skórzaną kurtkę oraz czerwoną narzutkę w kratę, którą nosiła na jednym ramieniu. Na głowę założyła czarny kapelusz, a na nogach miała długie czarne zakolanówki i czarne szpilki.

Z kolei Ewelina Lisowska, która również zjawiła się na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" miała na sobie szaro-czarną sukienkę z gorylem i przezroczystymi rękawami. Do swojej kreacji dobrała jaskraworóżowe lity.

Natomiast Honorata Skarbek postawiła na odważną koronkową i asymetryczną suknię. Początkowo gwiazda miała na głowie kapelusz z czerwonych róż, ale szybko się go pozbyła.

Jula była kolejną młodą gwiazdą, która wystąpiła podczas sylwestrowego koncertu. Artystka postawiła na prostą beżową sukienkę z cekinami, do której dobrała kryjące czarne rajstopy.

Swoją kreacją zdecydowanie wyróżniała się