W najnowszym filmie Juliusza Machulskiego zagrali m.in. Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Michał Żurawski, Joanna Szczepkowska, Katarzyna Herman oraz Jacek Braciak. Taka obsada musiała przyciągnąć do kina jeszcze większą plejadę gwiazd, które były ciekawe, jak ich koleżanki i koledzy poradzili sobie z materiałem komediowym autorstwa Machulskiego.

ZOBACZ: OLGA BOŁĄDŹ I SEBASTIAN FABIJAŃSKI to nowa hot para w polskim show-biznesie! [ZDJĘCIA]

Stąd też na wczorajszej premierze pojawili się m.in. ponadczasowo piękna Grażyna Torbicka, Mikołaj Roznerski – tym razem bez Marceliny Zawadzkiej, Edyta i Cezary Pazurowie, Roma Gąsiorowska i jej mąż Michał Żurawski, Katarzyna Herman, Andrzej Zieliński oraz Sarsa, która jak zwykle postawiła na bardzo alternatywną stylizację i swoje słynne koczki.

WSZYSTKIE GWIAZDY WCZORAJSZEJ PREMIERY ZOBACZYCIE W NASZEJ GALERII ;-)

Największe zainteresowanie wywołali jednak Olga Bołądź i Sebastian Fabijański, którzy po raz pierwszy publicznie pokazali się jako para. Aktorka i aktor nie mogli oderwać od siebie wzroku, co nie umknęło uwadze fotoreporterów!

CZYTAJ TEŻ: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI Jak zamierzają świętować go Paulina Sykut – Jeżyna, Anna Mucha i Agnieszka Włodarczyk?

Wcale się nie dziwimy. W końcu co jak co, ale tego romansu nie spodziewał się chyba nikt?

Myślicie, że niedługo o swojej miłości opowiedzą na łamach któregoś z magazynów?