W środę, 6 marca, Teatr 6. Piętro, którego współtwórcą i dyrektorem jest Michał Żebrowski, obchodził swoje 3. urodziny! Z tej okazji do teatru przybyła cała plejada gwiazd na czele z aktorem i jego piękną żoną, Aleksandrą Adamczyk.

Para jak zwykle prezentowała się bardzo elegancko. Michał Żebrowski miał na sobie dobrze skrojony garnitur, a Ola wybrała kombinezon ze skórzaną górą i szerokimi spodniami. Tym razem żona aktora zrezygnowała z eksponowania swoich długich i zgrabnych nóg, wolała zaprezentować dekolt!

Jednak najwięcej uwagi zwróciła na siebie Małgorzata Socha. Nic dziwnego, w końcu gwiazda jest w ciąży, której długo nie chciała potwierdzić. Teraz, gdy już nie może jej ukryć, chętnie eksponuje swoje kształty. Aktorka założyła obcisłą błyszczącą sukienkę, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. Nie da się ukryć, że ciąża służy Małgorzacie. Aktorka wygląda promiennie!

Na imprezie pojawił się również Borys Szyc ze swoją partnerką, Zosią Ślotałą. Na tę okazję Zosia wybrała czarną sukienkę z przezroczystym tyłem. Z kolei Borys Szyc wybrał czarny elegancki garnitur i białą koszulę. Nie da się ukryć, że aktor ostatnio wygląda bardzo stylowo, a jest to ponoć zasługa jego ukochanej.

Małgorzata Foremniak również przyszła na imprezę i tak samo jak Zosia Ślotała wybrała czarną sukienkę. Jej kreacja była jednak bardziej obcisła i podkreślała figurę. Do tego aktorka dobrała szarą torebkę i białe czółenka z czarnymi modnymi "noskami".

<<Przeczytaj wywiad z Michałem Żebrowskim i Eugeniuszem Korinem>>