Vitkac, luksusowy dom handlowy usytuowany w samym centrum Warszawy, w piątek wieczorem świętował 5. urodziny. Tak, to już 5 lat! W Vitkacu znajdują się butiki takich słynnych marek, jak Gucci, Saint Laurent, Diesel. Dzień wcześniej w butiku Louis Vuitton zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce kolekcję ubrań (w stałej ofercie Vitkac miał dotychczas tylko akcesoria). Na evencie bawiły się gwiazdy w luksusowych stylizacjach: Monika Olejnik, Joanna Horordyńska, Kasia Sokołowska i inni.

Jeszcze więcej gwiazd pojawiło się na 5. urodzinach Vitkaca. Obok Olejnik, Sokołowskiej, Horodyńskiej na eleganckiej kolacji zjawili się także stylistka Malwina Wędzikowska, projektanci Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, dziennikarka Hanna Lis, a także Michał Piróg czy Maja Sablewska. Większość gwiazd miała na sobie kreacje luksusowych marek dostępnych w Vitkacu - nie zabrakło projektów i dodatków domu mody Gucci, Saint Laurent czy Louis Vuitton.

5. urodziny Domu Handlowego Vitkac świętowano w formie Gala Dinner, wytwornej kolacji połączonej z koncertem symfonicznym Radzimira Dębskiego, w restauracji Concept 13. Na uroczystości pojawili się przedstawiciele międzynarodowych marek, takich jak Bottega Veneta, Dsquared2, Versace. Z okazji okrągłego jubileuszu butik oferuje także nowe atrakcyjne ceny swoim klientom. Promocje trwają do 20 listopada.

W naszej GALERII zobaczycie stylizacje gwiazd na urodzinach Vitkaca