Premiera filmu "Kobieta sukcesu" w Multikinie Złote Tarasy zjawiła się cała plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło odtwórców głównych ról. Fotoreporterom pozowali m.in. Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak i Paulina Gałązka. Film przyszli obejrzeć także inni, m.in. Odeta Moro, Rafał Maślak i Daria Ładocha.

„Kobieta sukcesu" - o czym jest film?

O czym opowiada komedia „Kobieta sukcesu", która typowana jest na kinowy hit tej wiosny? Główną bohaterką filmu "Kobieta sukcesu" jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (w tej roli Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce...

Jak Mańka poradzi sobie z nową sytuacją życiową? Czy uda jej się naprawić relacje z partnerem i odbudować swoją pozycję na rynku pracy? Oraz przede wszystkim – czy uda się jej nawiązać na nowo relację z siostrą, która wprowadzi do jej życia wcale niemały zamęt?

Dla fanów Więdłochy i Wieniawy ich wspólna obecność na ekranie to największy atut filmu. Agnieszka i Julia są do siebie fizycznie podobne, nic więc dziwnego, że otrzymały rolę sióstr. Więdłocha gra w filmach coraz więcej, wystąpiła m.in. w bardzo dobrze przyjętej przez widzów i krytyków "Planecie Singli". Wieniawa zebrała zaś bardzo dobre recenzję za występ u Patryka Vegi w "Kobietach Mafii",

„Kobieta sukcesu" - kiedy premiera? 

Premiera "Kobiety sukcesu" w kinach w całej Polsce już w czwartek, 8 marca 2018, w Dzień Kobiet. To idealny pomysł na spotkanie z przyjaciółką i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia.

Tymczasem zobaczcie zwiastun nowego filmu z Agnieszką Więdłochą i Julią Wieniawą. Obejrzycie go PONIŻEJ: