Sylwester 2017/2017 już za nami. Miliony Polaków witało nowy rok na różne sposoby. Niektórzy wybrali się eleganckie bale lub prywatki, inny postanowili spędzić tę jedyną noc w roku na wielkich koncertach plenerowych. Jeszcze inni zaszyli się w domu i spędzili czas z rodziną lub wjechali na dalekie wakacje. Na równie różne sposoby nowy rok witały też gwiazdy. Kto został w domu? A kto zaliczył niezłą imprezę?

ZOBACZ: PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH KREACJI SYLWESTROWYCH 2016 Beata Kozidrak, Anna Wyszkoni, a może Magda Mołek?

Dla wielu gwiazd muzyki i estrady wczorajsza noc była niezwykle pracowita. Gwiazdy śpiewały bowiem na trzech wielkich koncertach sylwestrowych: Doda, Edyta Górniak i Maryla Rodowicz w Zakopanem (TVP 2), Beata Kozidrak i Natalia Schroeder w Katowicach (Polsat) a Agnieszka Chylińska i Kasia Stankiewicz w Warszawie (TVN). Tego wieczoru pracowali też dziennikarze i prezenterzy telewizyjni poszczególnych stacji.

Wiele gwiazd postanowiło skorzystać z dłuższego urlopu i pojechało na zimowe wakacje. W Azji nowy rok witali Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny oraz Łukasz Jemioł, na imprezie na plaży w Brazylii – Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki. Plażowe życzenia swoim fanom prosto z Dubaju wysłali też Anna i Robert Lewandowscy.

Niektóre gwiazdy, takie jak Dawid Woliński i Joanna Krupa, po raz kolejny udowodniły, że nowy rok najbardziej lubią witać na eleganckim balu. Para przyjaciół i jurorów z Top Model poleciała na sylwestra do Miami. Joanna Krupa zdawała szyku w suknie projektu Dawida. Na wyjazd za granicę zdecydowała się też Magda Gesseler, która poleciał ze swoim narzeczonym do Portugalii.

POLECAMY: MARIAH CAREY zaliczyła wielką wpadkę w sylwestra! Nagle przestała spiewać, zeszła ze sceny

Były jednak i takie gwiazdy, które zdecydowały się zostać w domu. Najlepszym przykładem jest tu Paulina Sykut-Jeżyna, która spędziła sylwestra w domowym zaciszu ze swoim mężem i córeczką Różą. I wcale się nie ma Paulinie co dziwić. W końcu to ich pierwszy sylwester w takim gronie!

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z Instagramów gwiazd. 

A Wy jak powitaliście nowy 2017 rok?