Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych. Jest obchodzony w wielu krajach, nocą 31 października. Ostatnio Halloween staje się coraz popularniejsze w Polsce, a w Ameryce od lat świętują je dzieci oraz celebryci. Młodsi zbierają cukierki lub robią psikusy, a gwiazdy chętnie się przebierają w różne kostiumy i imprezują do białego rana. Oczywiście przy okazji chętnie chwalą się swoimi przebraniami na różnych portalach społecznościowych.

Kilka dni temu mogliśmy podziwiać halloweenowe kreacje Kim Kardashian oraz jej ukochanego Kanye Westa. Swoje stroje pokazali także: Christina Aguilera i jej partner, a także Jessica Alba i jej rodzina. Kto jeszcze pokazał swoje kreacje?

Okazuje się, że Halloween świętuje także Hilary Duff, która niedawno została mamą. Mimo tego, nie zrezygnowała z zabawy w ten wieczór i wybrała się na imprezę w Beverly Hills. Aktorka zrobiła sobie misterny makijaż, który miał przedstawiać czaszkę. Trzeba przyznać, że ciężko rozpoznać gwiazdę w takim make-upie!

Gary Barlow także przywiązał dużą uwagę do makijażu, który był podstawą jego przebrania. Gary miał przerażający i "krwisty" make-up. Z jego oczu lała się krew, a w głowę miał wbitą siekierę. Do tego założył sobie na zęby... sztuczne wampirze kły.

Rosie Huntington-Whiteley, piękny aniołek Victoria's Secret i gwiazda filmu "Transformers 3", także postawiła na charakterystyczny makijaż. Gwiazda miała mocno umalowane oczy oraz usta, a także perukę, w której umieściła czaszkę.

Na stylizację w zupełnie innym stylu postawiła Rita Ora. Gwiazda uważana za konkurentkę Rihanny przebrała się za Myszkę Minnie. Podobny kostium wybrała Melanie Brown, była Spice Girl, która świętowała Halloween w towarzystwie swojej córeczki oraz dzieci przyjaciół. Z kolei Bar Refaeli w tę noc postanowiła zostać biedronką.

Ryan John Seacrest, amerykański showman, i jego partnerka Julianne Hough, wokalistka i aktorka, przebrali się za słynną parę kryminalistów czyli Bonnie i Clude'a.

Halloween świętowała także Paris Hilton i jej chłopak River Viiperi. Celebrytka postawiła na seksowną kreację wróżki i zaprezentowała swój płaski brzuch oraz zgrabne nogi. Z kolei jej ukochany był przebrany za indianina.