W sobotę, 23 lutego, odbyła się premiera sztuki "Kto się boi Virginii Woolf" w Teatrze Imka, należącym do Tomasza Karolaka. W spektaklu można było zobaczyć m.in.: wspomnianego Tomasza Karolaka oraz jego byłą partnerkę Magdalenę Boczarską. Nic więc dziwnego, że na premierze zjawiła się plejada gwiazd, która chciała zobaczyć eks-parę w nietypowej roli pary małżonków.

Na premierze zjawiła się Agata Nizińska, która miała na sobie ciemny dwurzędowy płaszcz, z paskiem w talii oraz spodnie w drobny czarno-biały wzorek. Nie da się ukryć, że Agata wyglądała inaczej niż zwykle. Zazwyczaj możemy zobaczyć ją w eleganckiej, ukazującej sporo ciała sukni oraz z rozpuszczonymi włosami. Tym razem aktorka uczesała się w skromny kucyk.

Na sztukę przyszła też Anna Samusionek. Aktorka miała na sobie elegancki czarny płaszcz z futrzanym kołnierzem. Do tego dobrała eleganckie czarne czółenka.

Na sztukę przyszła także Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim. Oboje postawili na klasyczną i zawsze modną czerń. Aktorka miała na sobie futerko ze skórzanymi rękawami, do którego dobrała czółenka z wzorem skóry węża.

Na premierze zjawił się również Kuba Wojewódzki, który nieustannie wzbudza emocje. Dziennikarz postawił na casualowy strój - dżinsy, kurtkę i czerwony szalik w kratkę. Co ciekawe, na premierę przyszła także modelka, Renata Kaczoruk, która ostatnio w mediach jest określana mianem "nowej dziewczyny Kuby". Fotoreporterom nie udało się zrobić wspólnego zdjęcia parze, ale sam fakt, że zarówno Kuba, jak i Renata byli obecni na tej premierze, może dostarczyć mediom wielu plotek!

<<Zobacz: Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska znów razem na scenie>>