Święta Bożego Narodzenia kojarzą się głownie z mikołajami w wydaniu męskim. Z reguły jest to dosyć potężny mężczyzna, ubrany w dwuczęściowy strój Mikołaja z doczepioną brodą, dużą czapką i jeszcze większym worem wypchanym prezentami. Jak się jednak okazuje, w modzie wciąż jest strój na Panią Mikołajową, po który ochoczo sięgają gwiazdy. Zobaczcie nasze zestawienie najbardziej seksownych Pań Mikołajowych.

ZOBACZ: CHOINKI GWIAZD 2016 Jak gwiazdy ubrały swoje świąteczne drzewka? [ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu magazyn Us Weekly przygotował coroczne zestawienie najbardziej ponętnych i kuszących kobiet show-biznesu, przebranych w czerwono-białe stroje, nawiązujące do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Kto się na nim znalazł?

Na najwyższym miejscu uplasowała się oczywiście Mariah Carey, dla której sezon świąteczny jest najbardziej dochodowym okresem w roku. Gwiazda w samym tylko grudniu daje co najmniej kilkanaście koncertów, podczas których wykonuje swój szlagier „All I Want for Christmas”. Niejednokrotnie podczas tych występów wokalistka przebrana jest właśnie w damską wersję stroju Świętego Mikołaja.

Mariah Carey nie jest jednak jedyną gwiazdą, która tak dobrze w nim wygląda. W zgęstnieniu US Weekly znalazły się także Kary Perry, Kylie Jenner, Paris Hilton, Pamela Anderson, Beyonce oraz Christina Aguillera. Naszej wadze nie uszła także świąteczna stylizacja Alessandry Ambrosio.

POLECAMY: KSIĄŻĘ ALBERT I CHARLENE WITTSTOCK Świąteczna sesja zdjęciowa królewskiej rodziny Monako

Do tego zmętnienie postanowiliśmy dorzucić także Maffashion, która wrzuciła ostatnio na swój Instagram zdjęcie w dość odważnym stroju bożonarodzeniowego elfa. Przyznajcie, że wygląda w nim bardzo kusząco?!

CZYTAJ: MAFFASHION jako elf Świętego Mikołaja. Bardzo sexy!

A Waszym zdaniem która gwiazda najlepiej wcieliła się w rolę seksownej Pani Mikołajowej? Chcielibyście spędzić Boże Narodzenie w jej towarzystwie?