W środę, 14 listopada, odbyła się polska premiera gry Playstation "Wonderbook: Księga Czarów", która jest sygnowana nazwiskiem J.K. Rowling, autorki książek o Harrym Potterze. Nic więc dziwnego, że premiera gry przyciągnęła całą plejadę gwiazd, które pojawiły się wraz ze swoimi dziećmi!

Na tym wydarzeniu pojawiła się Aleksandra Woźniak wraz z córkami. Aktorka ostatnio rzadko bywa na salonach i imprezach branżowych, ale teraz najwyraźniej chciała pokazać swoimi pociechom ciekawą grę. Aleksandra i jej córki chętnie pozowały do zdjęć, choć nie da sie ukryć, że dziewczynki były odrobinę onieśmielone zainteresowaniem fotoreporterów.

Na premierze gry zjawił się także Krzysztof Ibisz oraz jego była żona Anna Nowak-Ibisz. Prezenter zabrał ze sobą swoich dwóch synów z obydwu małżeństw: Maksymialiana i Vincenta. Chłopcy z zainteresowaniem przyglądali się prezentacji gry.

Na imprezie pojawiła się również Monika Mrozowska wraz z córkami. Aktorka wyglądała kwitnąco, chętnie uśmiechała się i pozowała do zdjęć.

Co ciekawe, imprezę poprowadziła Małgorzata Rozenek, która miała na sobie elegancką sukienkę w kratkę z Zary. Ostatnio celebrytka pojawiała się w kreacjach swojego projektu, dlatego trochę wszystkich zaskoczyła strojem z sieciówki. Jednak i tak wyglądała świetnie!