To był jeden z najgłośniejszych związków w Hollywood. Ona - znana na całym świecie aktorka, piękna blondynka uchodząca za ikonę stylu. On - lider zespołu Coldplay cieszącego się milionami fanów i zdobywającego kolejne nagrody. Gdy po 13 latach małżeństwa do mediów trafiła wieść o rozwodzie pary, fani Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina nie mogli przestać się dziwić. Dziś z kolei trudno uwierzyć w to, że ich córka Apple kończy 16 lat!

Córka Gwyneth Paltrow świętuje 16. urodziny

Z okazji urodzin Apple jej mama postanowiła opublikować obszerny post i pokazać zdjęcia nastolatki. Życzenia, które Gwyneth złożyła ukochanej córce rozczuliły m.in. Courtney Love, która zostawiła serce pod wpisem aktorki czy Elle Macpherson.

Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale... wszystkiego najlepszego z okazji 16. urodzin, kochanie - zaczęła Gwyneth. Jesteś światłem mojego serca, czystą radością. Jesteś niesamowicie inteligentna i masz niebywałe, wytrawne poczucie humoru. Uwielbiam być twoją mamą. Kocham nasze wieczorne rozmowy, podczas których odkrywam, jaka naprawdę jesteś. Ciężko pracujesz, by osiągnąć to, o czym marzysz.Jestem cholerną szczęściarą, że mogę być twoją matką, ty piękna młoda kobieto. Dziękuję, że mnie wybrałaś. Kocham cię jak stąd na księżyc. Przykro mi, że te urodziny obchodzisz w takich okolicznościach, ale wiem, że jak zwykle, znajdziesz i w tym dla siebie coś dobrego.

Jak to możliwie, że ona ma już 16 lat? Jest piękna! - piszą przyjaciele aktorki.

Przypomnijmy, że 16-latka nie wykorzystuje popularności rodziców. Jej konto na Instagramie jest zamknięte, a Gwyneth zapewnia, że każde zdjęcie córki jest publikowane za jej zgodą.