Elektryzujące spojrzenie i blask. Gwyneth mogłaby wykorzystać slogan reklamowy Wonderbra, który brzmiał „Patrz mi w oczy!”, bo w Vanity Fair występuje topless. Odkrywamy jej piękne ciało wyrzeźbione wieloletnimi ćwiczeniami Pilates. Aktorka ma na sobie tylko biżuterię Louis Vuitton i seksowne kabaretki. Na ciepłym kremowym tle elektryzuje nas swoim przenikliwym chłodnym spojrzeniem. Jest niemal naga, a jej wyszukany styl, czarny makijaż oczu, wysoki kok w stylu Audrey Hepburn doskonale kontrastują z naturalną nagością.

Skradzione chwile? Vanity Fair stwarza niejednoznaczny klimat pokazując jedną z największych gwiazd Hollywood w wyrafinowanej i prowokacyjnej pozie. Trudno uwierzyć w to, że 38-letnia Gwyneth jest matką 2 dzieci. Znana pracoholiczka widziana między innymi w „Kochankach”, czy „Iron Menie”, ostatnio stawiała pierwsze kroki jako piosenkarka w filmie o tytule „Country Strong”. Gwyneth to artystka wszechstronna: gra w komediach, śpiewa i znajduje czas na zajmowanie się 7-letnią córką Aplle i 5-letnim synkiem Mosesem. Tatą cherubinków jest jej mąż muzyk z grupy Coldplay Chris Martins.

Miss Paltrow kojarząca się jednak bardziej z dziewczyną z sąsiedztwa niż z diwą z wysokich sfer lubi dzielić się swoimi emocjami za pośrednictwem swojego portalu Goop, prawdziwej własnej platformie 2.0. Publikuje tam własną książkę kucharską Notes From My Kitchen Table i pokazuje, że jest doskonałą panią domu. Znamy ją również jako projektantkę marki TopShop, ale wydaje nam się, że Gwyneth nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jaki jest jej najnowszy projekt? Razem ze swoim osobistym trenerem Tracy Anderson, chce założyć sieć klubów fitness. Nie wątpimy w to, że przedsięwzięcie będzie miało wielu fanów, bo jej forma jest doskonałą reklamą. A jej najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają…