H&M już po raz kolejny łączy modę z ekologią. Kolekcja H&M Conscious Exclusive 2018 zawiera sukienki z sieci rybackich i innych odpadów, a także biżuterię ze srebra z recyklingu. H&M czerpie inspirację z twórczego domu XIX-wiecznych szwedzkich artystów Karin i Carla Larssona. Domek Lilla Hyttnäs, z pięknymi obrazami i gobelinami, został zinterpretowany przez zespół projektantów Conscious Exclusive we współczesnym i przyciągającym uwagę zestawie pięknie wykonanej odzieży damskiej, butów i akcesoriów wykonanych z ekologicznych materiałów.

"Innowacje, dzięki którym powstają nowe rodzaje bardziej przyjaznych środowisku materiałów są zadziwiające. Srebro pochodzące z recyklingu jest wytwarzane ze złomu metali przy minimalnym wpływie na środowisko. Z kolei ECONYL®, włókno nylonowe w 100% odzyskane z sieci rybackich oraz odpadów nylonowych, pomaga chronić oceany przed ich zaśmiecaniem. Wykorzystanie tych innowacyjnych materiałów w naszej kolekcji Conscious Exclusive jest świetnym przykładem na to, jak można połączyć najnowszą technologię z tradycyjnymi technikami, osiągając spektakularne rezultaty” - mówi Ann-Sofie Johansson, doradczyni kreatywna w H&M.

 H&M Conscious Exclusive 2018 - kiedy w sprzedaży?

Kolekcja H&M Conscious Exclusive 2018 trafi do sprzedaży już 19 kwietnia 2018 roku - pojawi się w wybranych sklepach sieciówki i w sklepie online.

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie produkty z kolekcji H&M Conscious Exclusive 2018 --->