H&M STUDIO AW18 - modele i ceny produktów. Główną inspiracją nowej kolekcji H&M są bohaterki słynnego serialu „Twin Peaks” Davida Lyncha oraz styl gwiazd filmowych lat 50. Kolekcja H&M STUDIO AW18 to także połączenie klasycznego kobiecego stylu i elementów zaczerpniętych z męskiej garderoby. Znajdziemy tu więc koszule i sukienki z wiązaniami pod szyją, moherowe swetry, klasyczne ciemne jeansy z wywiniętymi nogawkami, czy skórzaną kurtkę. W lookbooku kolekcji możemy zobaczyć modelki: Grace Elizabeth i Norę Attal. Autorem zdjęć wykonanych w Los Angeles jest Gregory Harris. Już teraz prezentujemy Wam wszystkie modele i ceny produktów H&M STUDIO AW18. Znajdziecie je w naszej >>>GALERII<<<.

H&M STUDIO jesień-zima 2018: ceny

Nowa kolekcja H&M Studio AW18 to podkreślające figurę wełniane sukienki, bawełniane trencze, a także ciemne jeansowe kurtki, jeansy z podwijanymi nogawkami, czy jedwabne garnitury. Nie brakuje ciepłych dzianin i eleganckie bluzki wiązanych pod szyją.

"W H&M Studio uwielbiamy grę pomiędzy kobiecością i męskością, a w tym roku inspirujemy się latami 50" - mówi Pernilla Wohlfahrt, Design Director H&M.

H&M STUDIO jesień-zima 2018: od kiedy w sklepach?

Nowa kolekcja H&M STUDIO obejmująca ubrania, buty i akcesoria będzie dostępna w sprzedaży w sklepie w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 oraz online na hm.com od 6 września 2018.

Zobaczcie wszystkie modele z kolekcji H&M STUDIO A/W18 i ich ceny --->