Naomi Campbell - światowa ikona modelingu, wystąpiła w najnowszej kampanii sieciówki H&M na jesień 2017. Jak to zwykle bywa, czegokolwiek nie dotknie się supermodelka, od razu "zamienia się to w złoto". Tak było i tym razem - o tej kampanii mówią dziś w świecie mody wszyscy! Campbell zamieniła ulice Tokio w jeden wielki wybieg. Piękna Naomi, ubrana w ciemnogranatowy smokingowy garnitur w męskim stylu z nowej kolekcji H&M, z chłopięcą fryzurą, pewnym krokiem przemierza ulice szalonej japońskiej stolicy. Jej przeszywający, pewny siebie wzrok w zupełności wystarcza, aby widz na chwilę zapomniał, że ogląda film reklamujący H&M! Dodatkowo Naomi Campbell rusza ustami w rytm piosenki Wham! Czyż to nie brzmi jak reklama idealna? Po prostu MUSICIE to zobaczyć!

Sama Naomi Campbell też wydaje się być zadowolona z efektów swojej współpracy z H&M:

"Tokio jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych miejsc. W filmie nosiłam ciemnogranatowy dwurzędowy garnitur, który jest moim ulubionym lookiem w tej kolekcji. Osobiście nosiłbym go dokładnie tak, jak było to wystylizowane do filmu" - wyznaje modelka.

Obok supermodelki w reklamie H&M wystąpił też cały #squad pewnych siebie kobiet ubranych w rzeczy z jesiennej kolekcji marki - od zwiewnych bluzek w kropki, po ciężkie puchowe kurtki i metaliczne kozaki. Przez dobór modelek do wideo,sieciówka H&M promuje również różnorodność wiekową oraz rasową w świecie modelingu i sprzeciwia się branżowej dyskryminacji. Nowa kolekcja H&M Jesień 2017 trafi do sprzedaży już 21 września. Wybierzecie coś dla siebie?

Zobaczcie w GALERII zdjęcia nowej kolekcji H&M ---->

A poniżej WIDEO z supermodelką - Naomi Campbell: