Kolekcja H&M x Moschino - modele i ceny. Wiemy już, ile będą kosztowały ubrania i akcesoria z kolekcji szwedzkiej sieciówki stworzonej we współpracy z Jeremy'm Scott'em. To, że H&M i Moschino łączą siły, zostało ujawnione podczas festiwalu Coachella 2018 na relacji Instagram Live przez Jeremy’ego Scott’a oraz Gigi Hadid. Właśnie w kwietniu dowiedzieliśmy się, że następna kolekcja specjalna H&M zostanie zaprojektowana przez legendarny włoski dom mody Moschino, do którego Jeremy Scott wniósł mnóstwo świeżej energii, gdy został jego dyrektorem kreatywnym w 2013 roku. Od tamtej pory zdążył stworzyć już kolekcje inspirowane Barbie, McDonaldem, czy Atomówkami. Od początku wiedzieliśmy, że kolekcja H&M x Moschino będzie naprawdę wybuchowa! I wcale się nie pomyliliśmy.

H&M x Moschino - kiedy w sklepach?

Kolekcja H&M x Moschino będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na HM.com 8 listopada 2018 roku.

H&M x Moschino - gdzie kupić?

Kolekcje H&M stworzone we współpracy ze światowej sławy projektantami kupicie w Polsce tylko w dwóch sklepach marki: na ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

H&M x Moschino - modele i ceny

Całą kolekcję H&M x Moschino wraz z cenami, obejrzycie w naszej >>>GALERII<<<.