Moschino stworzy kolekcję dla H&M! Sekret został ujawniony w video na Instagram Live przez Jeremy’ego Scott’a oraz Gigi Hadid – następna kolekcja specjalna H&M zostanie zaprojektowana przez legendarny włoski dom mody Moschino, do którego Jeremy Scott wniósł mnóstwo świeżej energii, gdy został jego dyrektorem kreatywnym w 2013 roku. Od tamtej pory zdążył stworzyć już kolekcje inspirowane Barbie, McDonaldem, czy Atomówkami. Możemy więc spodziewać się, że kolekcja H&M x Moschino będzie naprawdę wybuchowa!

H&M x Moschino - kiedy w sklepach?

Kolekcja H&M x Moschino będzie dostępna online i w wybranych sklepach H&M od 8 listopada 2018 roku. Ceny produktów nie są jeszcze znane, ale możemy spodziewać się, że będą adekwatne do cen kolekcji powstałych podczas poprzednich współprac z projektantami. Jeremy Scott zaprojektował dla H&M kolekcję damską i męską, a także pełną gamę akcesoriów i kilka dodatkowych niespodzianek. Pierwszy look z kolekcji, który miała na sobie Gigi Hadid zobaczycie w naszej GALERII --->

„Jestem niesamowicie dumny z kolekcji MOSCHINO [tv] H&M. Od zawsze starałem się przemówić poprzez modę do różnych ludzi z całego świata, a dzięki tej współpracy będę w stanie dotrzeć do większej grupy fanów niż kiedykolwiek wcześniej” – powiedział Jeremy Scott, dyrektor kreatywny MOSCHINO. 

H&M x Moschino to całkowicie innowacyjna koncepcja, w której media społecznościowe oraz tradycyjne przenikają się, tworząc multiplatformę i odtwarzając wciągające doświadczenie „skakania po kanałach” w świecie cyfrowym. 

Czekacie na efekty współpracy szwedzkiej sieciówki i włoskiego domu mody?

 

Post udostępniony przez H&M (@hm) Kwi 15, 2018 o 1:51 PDT