Hailey Baldwin dostaje śmiertelne pogróżki! Żona Justina Biebera została zaatakowana przez fanki Seleny Gomez na Instagramie, które obwiniają ją o złą kondycję psychiczną wokalistki. Przypomnijmy, że kilka dni temu Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jak donosi TMZ, gwiazda miała przejść poważne załamanie nerwowe. Artystka była bardzo przygnębiona z powodu niepokojąco niskiego poziomu białych krwinek w swoim organizmie po przebytym w zeszłym roku przeszczepie nerki. Roztrzęsiona gwiazda została wtedy przewieziona przez jednego z członków rodziny na oddział transplantologii w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Internauci doszukali się jednak innej przyczyny załamania nerwowego Seleny Gomez. Twierdzą, że jej stan jest spowodowany małżeństwem Justina Biebera z Hailey Baldwin.

Hailey Baldwin otrzymuje pogróżki

Instagram Hailey Baldwin w ciągu ostatnich kilku dni zalała fala hejtu i bardzo nieprzyjemnych komentarzy. Internauci na profilu modelki w okropny sposób wyrażają swoją opinię na temat Hailey i jej związku z Justinem Bieberem. Obwiniają ją o zły stan psychiczny Seleny Gomez:

"Hej, Selena jest w szpitalu. Przygotuj się na to, że Justin wkrótce cię zostawi. Twój czas nadchodzi"

"Zasługujesz na miejsce w piekle"

"Hailey zabiła Selenę" - brzmią komentarze na Instagramie Hailey Baldwin.

Przypomnijmy, że niedawno w podobnej sytuacji znalazła się Ariana Grande. Na wokalistkę spadła ogromna fala hejtu po śmierci jej byłego chłopaka, Maca Millera. Fani obwiniali ją za to, że raper przedawkował narkotyki, bo tak naprawdę nigdy nie pogodził się z ich rozstaniem. 

PRZECZYTAJ: MAC MILLER nie żyje. Miał 26 lat [PRZYCZYNA ŚMIERCI]