Hailey Baldwin ścięła włosy! W życiu młodej gwiazdy, w ostatnim czasie nie brakuje zmian. 22-latka nie tylko wyszła za mąż za Justina Biebera, zmieniła nazwisko, czy została bohaterką Carpool Karaoke. Teraz zdecydowała się również na drastyczną zmianę wizerunku. Hailey Baldwin opublikowała na Instagram Story zdjęcie, przedstawiające jej nową fryzurę - zamiast blond włosów o długości za ramiona, gwiazda może pochwalić się teraz krótkim, rockowym bobem. Przypomnijmy, że na ścięcie włosów zdecydował się również niedawno jej mąż, Justin Bieber. Czyżby para chciała wkroczyć w nowy rok z zupełnie nowym wizerunkiem?

Hailey Baldwin zmieniła fryzurę

Hailey Baldwin pokazała zdjęcie w nowej fryzurze, zaledwie kilka dni po szczerym wyznaniu na temat wpływu mediów społecznościowych na jej związek z Bieberem:

"Niebycie na Instagramie jest najlepszą rzeczą. Zawsze kiedy robię sobie przerwę, czuję się o wiele szczęśliwsza osobą. Gdy tylko wracam, od razu wraca mój niepokój, jest mi smutno i szybko się denerwuję. Negatywność tak głośno krzyczy. Trudno jest skupić się na dobrym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym, gdy za każdym razem, gdy otwierasz Instagram, ktoś rozrywa twoją pracę, twój związek lub wszystkie pozytywne rzeczy w twoim życiu." 

Czyżby metamorfoza Hailey Baldwin była jedynie zapowiedzią dalszych zmian w jej życiu?

Zobacz nową fryzurę Hailey Baldwin w GALERII --->