Hailey Baldwin najseksowniejszą kobietą na świecie. Co roku magazyn „Maxim” ogłasza listę 100 najseksowniejszych pań. W rankingu najczęściej goszczą modelki, aktorki oraz piosenkarki. W ubiegłym roku tytuł ten należał do modelki, Stelli Maxwell, aktualnej partnerki Kristen Stewert. 25-latka o błękitnych oczach i niesamowitej figurze podbiła serca internatów. Nic więc dziwnego, że ten tytuł należał właśnie do niej. W tym roku musiała oddać „koronę” innej modelce. Kim  jest Hailey Baldwin?

Hailey Baldwin jest córką aktora, Stephena Baldwina. O 20-latce zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Od lat przyjaźni się z Kendall Jenner i Bellą Hadid. Na koncie ma także romans z Justinem Bieberem. Instagram Hailey Baldwin obserwuje ponad 10 milionów obserwatorów. Modelka zachwyca swoją figurą oraz stylem.

ZOBACZ: JUSTIN BIEBER Ma nową dziewczynę? To bratanica... Aleca Baldwina!

 Czerwony dres i szpilki to dla niej  jedna z najwygodniejszych stylizacji, w której często możemy ją zobaczyć. Chętnie podkreśla swoje kształty. Szybko została okrzyknięta „it girl”. Jej uroda została właśnie doceniona przez magazyn „Maxim”, który okrzyknął ją najseksowniejszą kobietą na świecie.

ZOBACZ: KAROLINA PISAREK uczestniczka Top Model polską "It Girl"!

W dalszym zestawieniu znalazły się Kylie Jenner, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid, Chrissy Teigen czy Cara Delevingne.Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się najseksowniejsza kobieta na świecie, Hailey Baldwin!