Hailey Baldwin w nowej kampanii Tommy'ego Hilfigera. Od czterech sezonów, główną gwiazdą amerykańskiej marki była Gigi Hadid, która sygnowała kolekcje swoim nazwiskiem. Nowa kolekcja TOMMY ICONS na jesień 2018, będzie pierwszą, w której nie zobaczymy supermodelki. W nowej kapsułowej kolekcji, Tommy Hilfiger postawił na dziewczyny, które powoli stają się nowymi ikonami świata mody. Projektant wybrał jedne z najpopularniejszych obecnie modelek, czyli Hailey Baldwin i Winnie Harlow.

Hailey Baldwin i Winnie Harlow w kampanii Tommy'ego Hilfigera

W kolekcji Tommy'ego Hilfigera TOMMY ICONS na jesień 2018, możemy znaleźć najbardziej charakterystyczne fasony marki, którym nadano elegancki charakter stworzony dla współczesnej Tommy Woman. W ramach globalnej kampanii marki, która oddaje hołd Ikonom Jutra (Icon’s of Tomorrow) w świecie mody, sztuki, muzyki i rozrywki, modelka i narzeczona Justina Biebera - Hailey Baldwin oraz modelka i aktywistka - Winnie Harlow pojawiają się jako twarze kolekcji kapsułowej. 

ZOBACZ TEŻ: ŚLUB JUSTINA BIEBERA I HAILEY BALDWIN Wyciekła lista pierwszych gości. Kto się pojawi?

Kolekcja kapsułowa TOMMY ICONS na jesień 2018, zawiera podstawowe elementy garderoby, w tym koszulę typu Oxford, parkę i kurtkę puchową, które zostały odtworzone w wersji oversizowej oraz utrzymane w granatowej, bordowej i złotej palecie kolorów. Kolekcja jest inspirowana bogatym archiwum marki, opatrzona flagowym logo, które w tej kolekcji zostało zminimalizowane do postaci złotego znaczka. 

Pokaz nowej kolekcji Tommy'ego Hilfigera odbędzie się w Szanghaju już 4 września 2018, a produkty będą dostępne w sprzedaży niezwłocznie po prezentacji na jesiennym pokazie TOMMYNOW.

Zobaczcie zdjęcia kolekcji TOMMY ICONS w galerii --->