Hailey Baldwin w garniturze MISBHV. 22-letnia żona Justina Biebera, pokazała się w projekcie polskiej marki podczas porannego wyjścia po zdrowe smoothie. To nie byle jakie wydarzenie, że gwiazda z taką rzeszą fanów (17,1 mln obserwatorów na Instagramie), pokazała się w komplecie MISBHV. Światowe marki niemal zabijają się o to, by ich kreacje włożyły największe gwiazdy. Olbrzymia konkurencja panuje między słynnymi domami mody, takimi jak Chanel, Versace czy Givenchy, a także między najpopularniejszymi sieciówkami. A co dopiero wśród polskich marek. Dlatego zawsze, gdy zagraniczna gwiazda wybierze sobie coś od polskiego projektanta, mówi się o tym sporo w mediach. Natomiast jeśli jest to gwiazda tak popularna, jak w tej chwili Hailey Baldwin, można mówić o międzynarodowym sukcesie marki.

Hailey Baldwin w projekcie polskiej marki

Co to jest MISBHV? To niszowa polska marka, która projektuje streetwear'owe "niegrzeczne" stroje. Najpopularniejszymi produktami marki są t-shirty i bluzy z różnymi nadrukami i napisami. Nazwa marki - MISBHV to skrót od misbehave (ang. zachowywać się źle, nieprzyzwoicie). Jeszcze kilka lat temu mówiło się o niej głównie w internecie. Dziś polska marka podbija światowe rynki, a swoją najnowszą kolekcję zaprezentowała nawet na paryskim Fashion Weeku! To ogromne wyróżnienie dla polskiego brandu. Fankami marki są m.in. Kylie Jenner, Jourdan Dunn, Rihanna, a także wspomniana Hailey Baldwin!

Hailey Baldwin wybrała garnitur w turkusowym kolorze z najnowszej kolekcji MISBHV wiosna/lato 2019, która dopiero wkrótce trafi do sprzedaży. Co ciekawe, na profilu stylistki gwiazdy, Maeve Reilly, pośród komplementów, można znaleźć również sporo słów krytyki pod adresem stylizacji. Internauci piszą m.in. że Hailey wygląda w niej "absurdalnie" i to przez stylistkę, styl modelki jest "coraz gorszy".

My się absolutnie z tym nie zgadzamy i uważamy, że w połączeniu ze złotymi dodatkami i spiętymi włosami, Hailey Baldwin w projekcie MISBHV wygląda rewelacyjnie!

A Wy jak oceniacie tę stylizację Hailey Baldwin?