Miarą sukcesu jest zadowolenie klientów. Ubrania z metką The Mannei cieszą się coraz większą popularnością, a wśród fanek brandu znajdziemy wiele znanych gwiazd i influencerek z całego świata. Lista jest imponująca - w projektach od Sary Boruc zdążyły się już publicznie zaprezentować m.in. Kendall Jenner, Irina Shayk, Hailey Bieber, Elsa Hosk oraz Matilda Djerf, Josefine Haaning Jensen, a ostatnio także światowej sławy aktorka i modelka, uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet w show-biznesie, Megan Fox (ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). 

Sukces modowej marki Sary Boruc - The Mannei

Swoje osiągnięcia w branży marka Sary Boruc zawdzięcza współpracy z najlepszymi ekspertami na rynku, którym udało się nawiązać kontakty ze stylistami wyżej wymienionych gwiazd.

Powiem nieskromnie, że nie ma drugiej polskiej marki, której przydarzył się taki sukces w tak krótkim czasie. Nie mówię tylko o publikacjach, o których jest głośno, ale nie chwaliłam się, jednak mogę już potwierdzić, że 40 światowych butików będzie miało w swojej ofercie naszą kolekcję. (...) Wiem, że czeka mnie jeszcze ogrom pracy - mówiła twórczyni The Mannei na Instagramie.

Przypomnijmy, że pierwszy showroom, gdzie zagraniczna klientela będzie mogła nabyć ubrania marki The Mannei, powstał w Mediolanie. Wśród projektów autorstwa znanej polskiej WAG znajdziemy oversize'owe kożuchy, marynarki w męskim stylu, klasyczne trencze, a także spódnice i szorty ze skóry. 

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner w sukience projektu Sary Boruc! "Ryczę od paru godzin"