Hailey Baldwin to 23-letnia ikona mody. Światowe marki niemal zabijają się o to, by żona Justina Biebera założyła ich kreację - olbrzymia konkurencja panuje między słynnymi domami mody takimi jak Chanel, Balenciaga czy Bottega Veneta, a także między najpopularniejszymi sieciówkami. Dlatego zawsze, gdy Hailey wybierze sobie coś od polskiego projektanta, mówi się o tym w mediach w kontekście "międzynarodowego sukcesu". Influencerka widywana była już m.in. w projektach Magdy Butrym i MISBHV, a teraz postawiła na modny dodatek z metką The Odder Side.

Hailey Bieber w czapce polskiej marki The Odder Side

The Odder Side to polska marka, którą założyły dwie przyjaciółki - Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek. Dziewczyny zaczynały od prostych, basicowych rzeczy, które projektowały i sprzedawały we własnym mieszkaniu. Dziś posiadają butiki w trzech miastach w Polsce oraz w Paryżu, a w planach mają kolejny - tym razem w Stanach Zjednoczonych. Fankami marki są m.in. Rosie Huntington-Whiteley, Elsa Hosk, Caroline de Maigret, a teraz dołączyła do nich wspomniana Hailey Bieber.

Hailey Baldwin założyła czapkę Chunky Natural, która pochodzi z najnowszej kolekcji marki. Jak czytamy na stronie The Odder Side, jest niesamowicie ciepła i wykonana z miłej w dotyku przędzy. Za czapkę trzeba zapłacić 249 złotych - jest dostępna w sklepie online. Przeczuwamy jednak, że po takiej reklamie, może szybko zniknąć ze strony!

Podobne czapki możecie kupić poniżej: