Kilka dni temu w mediach głośno było o ostrych słowach, jakie pod adresem Haliny Mlynkovej i jej wyczucia stylu skierowała Joanna Horodyńska. Stylistka skrytykowała jedną z ostatnich stylizacji wokalistki, sugerując, że nie ma ona zbyt wiele wspólnego z modą.

Na odpowiedź Mlynkovej nie trzeba było długo czekać. Wokalistka opublikowała na Facebooku długi wpis, w którym odpowiedziała na ostre słowa Horodyńskiej, dając jej do zrozumienia, że niezbyt się nimi przejęła!

Co ciekawe, Halina Mlynkova potwierdziła niejako jednocześnie to, o czym donosiliśmy już kilka dni temu - że planuje otworzyć swojego własnego bloga!

"Dlaczego się boimy, przecież jesteśmy WOLNI! Możemy być tacy, jacy chcemy! Kto nam zabroni? Opinia ludzi, komentarze znajomych, sąsiadów, pani na przystanku... Powiem Wam coś - strach ogranicza. Kiedy ogranicza Nas, jako jednostkę w społeczeństwie, jednocześnie ogranicza społeczeństwo. Każdy się boi czegoś innego, ale jednocześnie wszyscy odczuwamy podobnie. Jedni boją się założyć różowy golf w jesienne dni, inni boją się zmian. Boimy się ryzyka, jeszcze inni boją się o swoją pracę, bo młodsi depczą im po piętach... Zróbcie sami sobie test - nie zwracam uwagi na to, kto, co o mnie pomyśli przez tydzień... i sprawdźcie, czy nie będzie Wam lżej, weselej i piękniej. Ja Wam w tym pomogę i to już całkiem niedługo. W listopadzie będę pisać do Was już nie tylko na FB!!! Będzie dużo o tym, żeby być SAMYM SOBĄ. Żeby wyrażać siebie i swoją osobowość przez własne wybory, a nie przez presję bycia jednakowym, jak blaszane żołnierzyki na półce mojego syna. Pani Horodyńskiej życzę tego samego" - napisała Halina Mlynkova (a my zachowaliśmy oryginalną pisownię)

Myślicie, że Horodyńska coś jej na to odpowie? :)

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova - Jej wesele będzie kosztowała fortunę!