Halina Mlynkova i Leszek Wronka wzięli ślub dokładnie 14 lutego 2015 roku. Zakochani kilka dni temu świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Halina Mlynkova dodała na swoim Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcie z uroczystości. Postanowiliśmy przypomnieć Wam, jak wyglądał ślub pary. A mamy naprawdę wyjątkowe zdjęcia z tej pięknej uroczystości!

Tylko magazyn „Gala” otrzymał wówczas zaproszenie na ślub Haliny Mlynkovej  z Leszkiem Wronką. Para dała nam szansę towarzyszenia im w tym wyjątkowym dniu. Dzięki temu nasi czytelnicy mieli okazję zobaczyć od kulis, jak wygląda ślub pary. Poznajcie szczegóły!

Ślub Haliny Mlynkowej

Halina Mlynkova i Leszek Wronka pobrali się 14 lutego 2015 roku. Para poznała się w 2012 roku w jednym z programów telewizyjnych. Ona, uwielbiana przez Polaków, zdolna i piękna piosenkarka. On - poważny biznesmen i słynny czeski producent. Odpowiada m.in. za sukces Ewy Farnej. Trzy lata później Halina i Leszek wyprawili huczne wesele na 300 gości, a w tej wzruszającej ceremonii towarzyszyła im „Gala”.

Ślub pary odbył się w klasztorze benedyktyńskim na wzgórzach Pragi. Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi, w tym znane osobistości ze świata show-biznensu. Wśród nich nie zabrakło czeskiego piosenkarza Karela Gotta, który prywatnie przyjaźni się z Leszkiem Wronką i na ślubie był jego świadkiem Wszyscy goście biorący udział w ceremonii otrzymali pamiątkową monetę w eleganckim pudełeczku ozdobionym inicjałami pary młodej.

Wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Haliny Mlynkovej wykonała znana fotograf Marta Wojtal, która często współpracuje z gwiazdami, które cenią ją za profesjonalizm i wyjątkowe oko do kobiecego piękna.  Wielokrotnie współpracowała z Mlynkovą, również z Martyną Wojciechowską, Mariną Łuczenko czy Danutą Stenką. To właśnie Marta Wojtal fotografowała Marinę Łuczenko na łonie natury. Sesja trafiła później do "Gali".

ZOBACZ: MARINA ŁUCZENKO w ekskluzywnej sesji dla "Gali". Zobacz wyjątkowe zdjęcia pięknej piosenkarki [TYLKO U NAS]

Panna młoda po uroczystości zaślubin zamieniła kreację do ziemi na równie piękną, ale znacznie krótszą sukienkę od Ewy Ciepielewskiej. Zaproszeni goście bawili się przy dźwiękach czeskiej i polskiej muzyki. Para poprosiła gości, by zamiast prezentów ślubnych zrobili zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko”. Halina Mlynkova i Leszek byli tego dnia bardzo szczęśliwi i na każdym kroku okazywali sobie uczucie.

14 lutego 2017 roku para obchodziła drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowiliśmy pokazać Wam ekskluzywne zdjęcia zakochanych autorstwa Marty Wojtal. Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądał bajeczny ślub Haliny Mlynkovej!