Pisaliśmy już dzisiaj o przygotowaniach do ślubu Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Wokalistka nie zdecydowała się ponoć na zaproszenie na wesele swojego byłego męża Łukasza Nowickiego.

Mlynkova pewnie nawet nie zauważy nieobecności ekspartnera, bo na imprezie będzie bawiło się ponad 700 osób! Jak donosi bowiem magazyn "Party", gwiazda i jej czeski narzeczony nie będą oszczędzać na żadnym aspekcie wesela!

"Piosenkarka właśnie poleciała do Londynu, gdzie jest umówiona na przymiarki w salonie znanej projektantki Very Wang. Po powrocie do kraju Halinka planuje też odwiedzić kilka salonów polskich projektantów i dopiero wtedy podejmie decyzję co do wyboru sukni" - czytamy w "Party".

Dech w piersiach nie będzie zapierać jedynie suknia Haliny Mlynkovej, ale także samo miejsce ślubu pary. Wymarzony przez gwiazdę i producenta scenariusz zaślubin będzie ich kosztował fortunę!

"Gdzie odbędzie się ceremonia? Para pod uwagę bierze zabytkowy pałac w centrum Pragi oraz otoczony przepięknym parkiem pałac w Pruhonicach. Wynajęcie pałacu i zorganizowanie wesela na ok. 700 osób będzie kosztowało około... pół miliona złotych" - donosi "Party".

Jesteście ciekawi tego ślubu?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova - Nie zaprosi byłego męża na ślub?