Halina Mlynkova na nowo układa sobie życie. Piosenkarka, która w ubiegłym roku rozwiodła się ze swoim drugim mężem, producentem muzycznym Leszkiem Wronką, ogłosiła właśnie, że niedługo znów zostanie matką. Kończąca w tym roku 44 lata artystka opowiedziała po raz pierwszy publicznie o swojej ciąży podczas wizyty w "Pytanie na śniadanie". Gwiazda zjawiła się w programie w związku z promocją swojego najnowszego minialbumu "Live session", który ukazał się 22 kwietnia.

Halina Mlynkova jest w ciąży

Przypomnijmy, że Halina Mlynkova ma już syna z małżeństwa z aktorem i prezenterem telewizyjnym Łukaszem Nowickim. Wokalistka nie ukrywa swojej radości z faktu, że siedemnastoletni Piotr w tym roku w końcu doczeka się rodzeństwa.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku - powiedziała.

Wykonawczyni przebojów "Czerwone korale" i "W kinie, w Lublinie" na razie zdradziła, czy jej syn będzie miał siostrę czy brata.

ZOBACZ: Halina Mlynkova pokazała syna. "Człowiek z ogromną aurą"

Kim jest Marcin Kindla - nowy partner Haliny Mlynkovej?

Ojcem drugiego dziecka Haliny Mlynkovej jest młodszy od niej od dwa lata Marcin Kindla. Jest to postać doskonale znana w branży muzycznej. Wokalista, multiinstrumentalista, a także autor tekstów i piosenek, ma na swoim koncie współprace z wieloma popularnymi artystami, takimi jak Piotr Kupicha, Ewa Farna, Andrzej Rybiński czy Stachursky.

SPRAWDŹ TEŻ: Halina Mlynkova potwierdza rozwód z Leszkiem Wroną: "Musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego"