Wczoraj w jednym z tabloidów pojawiły się niepokojące doniesienia na temat kariery Haliny Mlynkovej. Gwiazda od dawna zapowiadała bowiem premierę swojego drugiego solowego albumu, który miał ukazać się jeszcze w listopadzie.

Według źródeł gazety, kariera Mlynkovej stanęła jednak pod znakiem zapytania, a jej wytwórnia wycofała krążek z listy tegorocznych wydawnictw.

» ZOBACZ: Mlynkova ma problemy z wydaniem nowej płyty?

Choć sama Halina Mlynkova w żaden sposób nie odniosła się jeszcze do tych plotek, to szybko zareagowała na nie wytwórnia Universal Music Poland, z którą związana jest gwiazda. W przesłanym do mediów oświadczeniu, przedstawiciele firmy fonograficznej kategorycznie zdementowali rewelacje, jakoby dotychczasowe osiągnięcia Mlynkovej nie spełniały ich oczekiwań.

"Halina Mlynkova jest priorytetową artystką Universal Music Polska. Przesunięcie premiery pyty artystki na przyszły rok spowodowane zostało jej zobowiązaniami z "The Voice of Poland", licznymi koncertami i projektami. Tym samym Universal Music Polska dementuje jakoby inne powody miały wpływ na decyzję związaną z przesunięciem premiery albumu" - czytamy w oświadczeniu.

Czekacie na nowy krążek gwiazdy?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova - Szczerze o plotkach na temat kryzysu w swoim małżeństwie!