Kilka dni temu pisaliśmy już o zbliżającym się coraz większymi krokami ślubie, a właściwie dwóch ślubach, Haliny Mlynkovej i jej czeskiego narzeczonego, Leszka Wronki. Para powie sobie bowiem sakramentalne "tak" aż dwa razy - w Polsce i Czechach.

Okazuje się, że mimo coraz bliższej daty obu ceremonii, wokalistka nie traci opanowania i ze spokojem podchodzi do przygotowań. W rozmowie z "Faktem" Halina Mlynkova wyznała, że najcięższa praca dopiero przed nią, ale zacznie się tym przejmować po Nowym Roku.

- Po sylwestrze rzeczywiście zaczną się przygotowania do fajnej imprezy, która się odbędzie po prostu. Bez histerii, będzie fajnie, ale co do szczegółów to naprawdę jeszcze nie wiadomo.Wszystko jest w trakcie przygotowań. Ze względu na to, że jesteśmy podzieleni na dwa kraje, to mamy trochę utrudnione te przygotowania. Jest pewna część, która należy do kobiety – cała ta estetyka i dobór dań - wyznała wokalistka.

Jesteście ciekawi, jak Mlynkova będzie prezentować się podczas swoich ślubów? Czy to będzie największe wydarzenie towarzyskie 2015? :)

Ślub Haliny Mlynkovej

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova - "Wybraliśmy już obrączki!"