Gdy w 2012 roku polskie media obiegła informacja o rozwodzie Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, fani byli zszokowani. Małżeństwo uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie, a ich ślubem zachwycała się cała Polska. Parze udało się jednak zachować przyjazne stosunki i dziś nie mają problemu z podziałem opieki nad synem. Choć trudno w to uwierzyć, Piotr ma już 16 lat!

Halina Mlynkova chwali się dorastającym synem

Na instagramowym profilu Mlynkovej pojawiło się zdjęcie ukochanego syna. Piosenkarka raczej nie słynie z epatowania szczegółami z życia rodzinnego, więc fotografia była dla jej fanów zaskoczeniem. Halina zdecydowała się na nią w związku z 16. urodzinami jej dziecka.

Dziś mam znów święto! Najważniejsze w życiu i tak już zostanie! Mój wspaniały Syn kończy dziś 16 lat!!! Młody człowiek, z ogromną aurą, mądrością, spokojem, tajemniczością. Mój cud, który zawsze jest blisko mnie, dzielnie podejmuje wyzwania, jakie przynosi mu życie i ...Mamusia... Z poczuciem humoru, wyższy i silniejszy ode mnie. Kochanie dziękuję, że jesteś. Największy mój sukces! I nic go nie przeskoczy - napisała.

Syn Haliny Mlynkovej

Z profilu chłopaka jasno wynika, że interesuje się krótkimi formami wideo i grami komputerowymi. Póki co nie zapowiada się więc, że chciałby pójść w ślady rodziców i zaistnieć w show-biznesie. Chłopak nie publikuje też swoich zdjęć, więc to, które wrzuciła do sieci jego mama to prawdziwa rzadkość. Do kogo Waszym zdaniem jest bardziej podobny?