Halina Mlynkova już w zeszłym roku planowała wydanie swojego trzeciego solowego albumu. Niestety, nawał pracy przy prowadzeniu programu "The Voice of Poland" sprawił, że nowy materiał wokalistki nie ujrzał światła dziennego.

To jednak uległo zmianie. Niedawno informowaliśmy, że kolejną edycję muzycznego programu poprowadzi Magdalena Mielcarz. Modelka miała już okazję prowadzić 1 oraz 5 edycję "The Voice of Poland". Halina Mlynkova była prowadzącą zaledwie jednego sezonu, ale szybko odnalazła się w tej roli.

Od jakiegoś czasu mówiono, że artystka pracuje nad kolejną płytą. W ubiegłym roku wypuściła singiel "Zabiorę Cię", który miał być zapowiedzią trzeciej płyty. Ta miała ukazać się jesienią, ale ze względu na nadmiar obowiązków informacje o nagraniu nowego krążka wciąż pozostawały niewyjaśnione. 

Dziś wokalistka poinformowała na Instagramie, że jej nowa płyta jest już gotowa. Fani czekali na nią trzy lata, ostatni krążek "Po drugiej stronie lustra" ukazał się w  2013 roku.

Nad nowym materiałem pracował z Haliną Mlynkovą jej mąż, Leszek Wronka oraz czeski producent Daniel Hádl. Czym zaskoczy nas tym razem?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE:  HALINA MLYNKOVA Jej syn debiutuje na salonach