Halina Mlynkova urodziła drugie dziecko. Pociecha piosenkarki i multiinstrumentalisty, wokalisty i tekściarza, Marcina Kindli przyszła na świat 29 czerwca. Wpis, w którym gwiazda poinformowała o przyjściu na świat maluszka, chwyta za serce.

Halina Mlynkova urodziła

Halina Mlynkova ma już syna Piotra z małżeństwa z aktorem i prezenterem telewizyjnym Łukaszem Nowickim. Druga pociecha to owoc jej związku z Marcinem Kindlą.

Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr Kuźlika przyszedł na świat LEO - zaczęła wpis piosenkarka.

Jeszcze, teraz kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu - napisała.

Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema - powiadomiła Mlynkova.

Pod postem posypały się gratulacje od fanów i znajomych pary ze świata show-biznesu.

Serdecznie gratulujemy!

Urocze zdjęcie, którym podzieliła się artystka, znajdziecie w naszej galerii.

Kim jest Marcin Kindla, nowy partner Haliny Mlynkovej?

Ojcem drugiego dziecka Haliny Mlynkovej jest młodszy od niej od dwa lata Marcin Kindla. Jest to postać doskonale znana w branży muzycznej. Wokalista, multiinstrumentalista, a także autor tekstów i piosenek, ma na swoim koncie współprace z wieloma popularnymi artystami, takimi jak Piotr Kupicha, Ewa Farna, Andrzej Rybiński czy Stachursky.

ZOBACZ TAKŻE: Halina Mlynkova zapozowała z partnerem i pokazała rosnący brzuszek. We wpisie podziękowała ważnej osobie