Halina Mlynkova jest obecnie związana z Marcinem Kindlą. Para niebawem powita na świecie pierwsze wspólne dziecko. Piosenkarka, która w ubiegłym roku rozwiodła się ze swoim drugim mężem, producentem muzycznym Leszkiem Wronką, na najnowszym zdjęciu z nowym partnerem wygląda przepięknie. Instagramowy wpis ma jednak drugie dno...

Halina Mlynkova i Marcin Kindla - kim jest nowy partner piosenkarki?

Halina Mlynkova niebawem powita na świecie drugie dziecko.

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku - powiedziała wokalistka, ogłaszając ciążę.

Wspomniany Piotrek to 17-letni Piotr Nowicki, syn Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, aktora i prezentera TVP.

Ojcem drugiego dziecka Haliny Mlynkovej jest młodszy od niej od dwa lata Marcin Kindla - wokalista, multiinstrumentalista i autor tekstów. Kindla ma na swoim koncie współprace z wieloma popularnymi artystami, m.in. Piotrem Kupichą, Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachursky'm.

Halina Mlynkova pozuje z partnerem i dziękuje mamie

W Dniu Matki Halina Mlynkova opublikowała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem i ciążowym brzuszkiem. Było ono pretekstem, by podziękować mamie.

Kiedy dorastałam, czułam, że moja mama martwi się o mnie inaczej niż wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Już wtedy wiedziała, że życie przyniesie mi wiele pięknych chwil, ale też sporo rozczarowań i bólu, przed którym nie będzie w stanie mnie już uchronić. Wtedy tylko czułam jej niepokój, dziś wiem, o co jej chodziło... Zawsze przy mnie była i jest! Zawsze gotowa przyjść z pomocą, często jedyną, jaką była - milczeniem i byciem blisko... Patrzy, wspiera mnie i kocha ze swoim słońcem w sercu aż do dziś, kiedy budujemy nowe filary naszego życia. - napisała Mlynkova.

Gwiazda podziękowała mamie za wsparcie w każdym momencie jej życia i przyznała, że jest ona jej życiową inspiracją.

Nowe życie, które na zawsze połączy Piotrka i Nikodema jako braci, mnie i Marcina, jako rodziców. Razem jesteśmy rodziną, która z nadzieją patrzy w przyszłość. Mojej kochanej mamie dziękuję w sercu każdego dnia, kiedy rozmawiamy przez telefon i jestem dumna, że mam taką inspirację do bycia matką - stwierdziła.

Zdjęcie opublikowane przez Halinę Mlynkovą znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Halina Mlynkova jest w ciąży. Piosenkarka spodziewa się dziecka z nowym partnerem