Halina Mlynkova, urocza dziewczyna, śpiewająca o czerwonych koralach i jarzębinie szybko podbiła serca Polaków. Brathanki z Halinką na czele podbijały listy przebojów kolejnymi hitami. Jednak nic co dobre nie trwa wiecznie.  Po pewnym czasie grupa rozpadła się, a Halinka zaczęła karierę solową. 

Ostatnio głośno zrobiło się o wokalistce za sprawą rozwodu, a później ślubu.Halina Mlynkovawyszła za Leszka Wronę, menedżera Ewy Farny. Dziś gwiazda nie ogranicza się wyłącznie do śpiewania. Halina właśnie dołączyła do ekipy „The Voice of Poland”.

Nie, nie została jednak trenerką tylko prowadzącą.  I tak oto, piosenkarka została prezenterką. Trzeba przyznać, że z tym ostatnim zadaniem radzi sobie całkiem nieźle. Wygląda też nie najgorzej. W jej wizerunku czuć sprawną rękę zdolnego stylisty. Od czasu do czasu jednak, gwiazda stawia na naturalność. Dosłownie. Do sieci wrzuciła właśnie swoje zdjęcie bez grama makijażu.

Złe światło robi swoje. Widać zmarszczki, cienie pod oczami i przebarwienia…mimo to, piosenkarka wygląda naprawdę dobrze.

Brawa za odwagę, a swoją drogą, rozpoznalibyście ją?