Wytwórnia Walta Disneya wybrała nową Ariel! To Halle Bailey zagra główną rolę w remake’u „Małej syrenki”. Przeglądając pierwsze komentarze w sieci, nie jest trudno zauważyć, że wybór ciemnoskórej aktorki spotkał się z mieszanymi reakcjami internautów. Jedni uważają, że jest to zbyt duże odejście od animowanego pierwowzoru. Drudzy z kolei sądzą, że młoda aktorka i piosenkarka nadaje się do tej roli idealnie - jest nie tylko ładna, ale także potrafi śpiewać, co przecież jest kluczowe w przypadku postaci Arielki. Dodajmy, że reżyserem aktorskiej wersji baśni inspirowanej filmem z 1989 roku jest Rob Marshall. Amerykanin ma na swoim koncie takie kinowe hity, jak "Chicago", "Wyznania gejszy", "Piraci z Karaiabów: Na nieznanych wodach" oraz "Mary Poppins powraca".

Kim jest Halle Bailey?

Halle Bailey ma 19 lat - przyszła na świat 27 marca 2000 roku. Do tej pory najbardziej znana była z ról w komediodramacie "Ostatnie wakacje" i serialu "Grown-ish". Jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką. Ma o dwa lata starszą siostrę, Chloe Bailey, z którą tworzy razem muzyczny duet Chloe x Halle. Dziewczyny wykonują muzykę z gatunku R&B. W 2018 roku ukazał się ich debiutancki album studyjny pt. "The Kids Are Alright".

Halle Bailey, jak większość osób w jej wieku, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej prowadzony wspólnie z siostrą profil na Instagramie (@chloexhalle) śledzi już przeszło 1,8 mln użytkowników serwisu.

Zobacz zdjęcia Halle Bailey w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dream come true... #thelittlemermaid

Post udostępniony przez chloe x halle (@chloexhalle) Lip 3, 2019 o 1:56 PDT