Halloween 2018 co prawda wypada 31 października, ale w USA i Wielkiej Brytanii gwiazdy świętują je praktycznie przez cały tydzień. Pierwsze "straszne" imprezy z udziałem znanych artystów i celebrytów odbyły się więc już w zeszły weekend. Niektórzy, tak jak Cindy Crawford i jej mąż Rande Gerber, zdążyli nawet zaliczyć dwa bale. Spektakularną metamorfozę ma za sobą m.in. Rita Ora. Angielska piosenkarka na jedną z halloweenowych imprez w Londynie przyszła przebrana za rapera Post Malone. Takiej charakteryzacji z pewnością nie powstydziliby się nawet najlepsi specjaliści z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za innego muzyka postanowił się przebrać też Harry Styles. Były wokalista One Direction wbił się w kostium przypominający jedną ze słynnych scenicznych kreacji Eltona Johna. Z kolei na upiorne klimaty postawili w tym roku m.in. Adam Lambert w stroju diabła oraz raper G-Eazy z imponującym makijażem na połowie twarzy. Jego dziewczyna (już była?), czyli piosenkarka Halsey zdecydowała się tym razem wysmarować swoje ciało zielonym barwnikiem i wcielić w postać Trującego Bluszczu z komiksów o Batmanie. Zrobiła nieziemskie wrażenie!

Przebrania gwiazd na Halloween 2018

Jedną z nielicznych polskich gwiazd, które miały już okazję spędzać Halloween w USA jest modelka Zuzanna Bijoch, która w weekend pochwaliła się na Instagramie fantazyjnym kostiumem kolorowej papugi. Spory entuzjazm wśród internautów wzbudził też strój Nicky Hilton, która przebrała się za... własną siostrę, Paris.

Heidi Klum i Tom Kaulitz jako Fiona i Shrek

Za co przebierze się Heidi Klum? Takie pytanie już od dłuższego czasu zadawali sobie wszyscy, którzy doskonale wiedzą, że jest ona niekwestionowaną "królową Halloween". I tym razem nie zawiodła. Niemiecka modelka i jej chłopak, Tom Kaulitz, czyli muzyk zespołu Tokio Hotel przeszli totalną metamorfozę i zaprezentowali się jako Fiona i Shrek. Brat bliźniak Toma, wokalista Bill Kaulitz za to zachwycił kostiumem inspirowanym postaciami drag queen.

Zdjęcia gwiazd przebranych na Halloween 2018 możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: QUIZ: Halloween - czy rozpoznasz gwiazdy w przebraniach?