Halloween to drugie po walentynkach święto, które przyszło do Polski z USA i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Tradycyjnie ostatniego dnia października wszystkie media społecznościowe zalewa fala zdjęć przeróżnych strojów halloweenowych. W pomysłach na najlepsze kostiumy prześcigają się przede wszystkim czołowe gwiazdy show-biznesu. W tym roku celebryci również nie zawiedli swoją kreatywnością.  

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy, które zmarły w 2020 roku. Kto odszedł? [GALERIA]

Kostiumy gwiazd na Halloween 2020

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, ale także z niesprzyjającymi nastrojami społecznymi, które wywołał wyrok TK odnośnie aborcji, wiele polskich gwiazd zrezygnowało z zabaw halloweenowych. Małgorzata Rozenek oraz jej najbliżsi postanowili jednak połączyć Halloween z wyrażeniem swojego stanowiska ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego i przebrali się w stroje głównych bohaterek "Opowieści podręcznej" - serialu na podstawie książki autorstwa Margaret Atwood.

Zagraniczne gwiazdy także w tym roku zrezygnowały z hucznych imprez, ale w social mediach i tak pokazały swoje kostiumy. Który Waszym zdaniem jest najlepszy? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie tegoroczne przebrania gwiazd.